2-onder-1-kapwoning Mandelalaan 35 Amersfoort

Mandelalaan 35, 3818 MA Amersfoort

202 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Mandelalaan 35 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 366 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
366 m²
Inhoud
774 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.145.000 tot €1.395.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mandelalaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mandelalaan 35

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.67
CO₂-emissie
3919.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

720 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€799.000 Gem. woningwaarde Zon en Schild
69% Koopwoningen
238 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mandelalaan 35

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Mandelalaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Mandelalaan 35?

De prijsindicatie voor Mandelalaan 35 ligt rond €1.145.000 tot €1.395.000. De gemiddelde woningwaarde in Zon en Schild is €799.000. Dat komt neer op circa €3.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mandelalaan 35 zich tot de wijk Zon en Schild?

Mandelalaan 35 is een 2-onder-1-kapwoning van 202 m² in de wijk Zon en Schild. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mandelalaan 35?

Mandelalaan 35 is een 2-onder-1-kapwoning in Zon en Schild, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mandelalaan 35 vergeleken met de buurt?

Mandelalaan 35 heeft 202 m² woonoppervlakte en 774 m³ inhoud. Het perceel is 366 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zon en Schild ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mandelalaan 35 en wat betekent dat?

Mandelalaan 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3919.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mandelalaan 35?

Mandelalaan 35 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zon en Schild?

De wijk Zon en Schild in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zon en Schild?

Vanuit Mandelalaan 35 in Zon en Schild bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.