Villa, vrijstaande woning Balistraat 23 Amersfoort

Balistraat 23, 3818 AJ Amersfoort

241 m² Bouwjaar 1952 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Balistraat 23 is een villa, vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 805 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
805 m²
Inhoud
872 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.335.000 tot €1.585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In groene omgeving, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Balistraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balistraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.9%
CO₂-emissie
41.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Balistraat 23

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Balistraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Balistraat 23?

De prijsindicatie voor Balistraat 23 ligt rond €1.335.000 tot €1.585.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €3.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balistraat 23 zich tot de wijk Indische Buurt?

Balistraat 23 is een villa, vrijstaande woning van 241 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balistraat 23?

Balistraat 23 is een villa, vrijstaande woning in Indische Buurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Balistraat 23 vergeleken met de buurt?

Balistraat 23 heeft 241 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 805 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balistraat 23 en wat betekent dat?

Balistraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balistraat 23?

Balistraat 23 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Balistraat 23 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.