Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Inhoud
- 615 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Berkenweg 32 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 284 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berkenweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Berkenweg 32 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €6.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerkenweg 32 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².
Berkenweg 32 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Berkenweg 32 heeft 158 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Berkenweg 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Berkenweg 32 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Berkenweg 32 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.