2-onder-1-kapwoning Utrechtseweg 82 Amersfoort

Utrechtseweg 82, 3818 EN Amersfoort

205 m² Bouwjaar 1898 8 kamers 4 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Utrechtseweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 367 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
367 m²
Inhoud
885 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.260.000 tot €1.510.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtseweg 82

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (178.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

495 Inwoners
200 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
200 Woningvoorraad
€1.053.000 Gem. woningwaarde Huijgenslaan e.o.
86% Koopwoningen
3.213 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Utrechtseweg 82

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Utrechtseweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtseweg 82?

De prijsindicatie voor Utrechtseweg 82 ligt rond €1.260.000 tot €1.510.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €5.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtseweg 82 zich tot de wijk Huijgenslaan e.o.?

Utrechtseweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning van 205 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtseweg 82?

Utrechtseweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtseweg 82 vergeleken met de buurt?

Utrechtseweg 82 heeft 205 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 367 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtseweg 82 en wat betekent dat?

Utrechtseweg 82 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Utrechtseweg 82?

Utrechtseweg 82 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 178 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Huijgenslaan e.o.?

De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huijgenslaan e.o.?

Vanuit Utrechtseweg 82 in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.