Benedenwoning Leusderweg 66 Amersfoort

Leusderweg 66, 3817 KB Amersfoort

73 m² Bouwjaar 1915 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Leusderweg 66 is een benedenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
239 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leusderweg 66

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (12.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1400 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde De Driehoek
46% Koopwoningen
7.457 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leusderweg 66

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Leusderweg 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Leusderweg 66?

De prijsindicatie voor Leusderweg 66 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in De Driehoek is €407.000. Dat komt neer op circa €5.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leusderweg 66 zich tot de wijk De Driehoek?

Leusderweg 66 is een benedenwoning van 73 m² in de wijk De Driehoek. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.457 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leusderweg 66?

Leusderweg 66 is een benedenwoning in De Driehoek, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leusderweg 66 vergeleken met de buurt?

Leusderweg 66 heeft 73 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leusderweg 66 en wat betekent dat?

Leusderweg 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leusderweg 66?

Leusderweg 66 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in De Driehoek?

De wijk De Driehoek in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Driehoek?

Vanuit Leusderweg 66 in De Driehoek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.