Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Inhoud
- 164 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Leusderweg 104 B is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 104 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Driehoek is €407.000. Dat komt neer op circa €7.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeusderweg 104 B is een appartement van 53 m² in de wijk De Driehoek. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.457 inwoners per km².
Leusderweg 104 B is een appartement in De Driehoek, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Leusderweg 104 B heeft 53 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leusderweg 104 B heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Leusderweg 104 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk De Driehoek in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Leusderweg 104 B in De Driehoek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leusderweg 104 B: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.