Streetview Homeruslaan 100 Almere

Homeruslaan 100, 1363 TA Almere

255 m² Bouwjaar 2010 Label A+

Homeruslaan 100 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en een perceel van 509 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
509 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Homeruslaan 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Homeruslaan 100

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
94.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
46.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.5%
CO₂-emissie
8.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Almere

1525 Inwoners
540 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
529 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Homeruskwartier Noord
63% Koopwoningen
6.888 Inwoners per km²

Locatie van Homeruslaan 100

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Homeruslaan 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Homeruslaan 100?

De gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Noord is €502.000. Dat komt neer op circa €1.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Homeruslaan 100 zich tot de wijk Homeruskwartier Noord?

Homeruslaan 100 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Homeruskwartier Noord. De buurt telt 529 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.888 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Homeruslaan 100?

Homeruslaan 100 is een woonhuis in Homeruskwartier Noord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Homeruslaan 100 vergeleken met de buurt?

Homeruslaan 100 heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 509 m². In Homeruskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Homeruslaan 100 en wat betekent dat?

Homeruslaan 100 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Homeruskwartier Noord?

De wijk Homeruskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Noord?

Vanuit Homeruslaan 100 in Homeruskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Homeruskwartier Noord?