Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Inhoud
- 5628 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Ligging
- at_edge_of_woods, on_quiet_road, by_water, in_residential_district
Medusastraat 16 is een vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Medusastraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
6.9 km***For English see below**** Deze prachtige modern vormgegeven en lichte woning is gelegen aan de Medusastraat in Homeruskwartier, Almere Poort.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Homeruskwartier Noord is €502.000. Dat komt neer op circa €2.498 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMedusastraat 16 is een vrijstaande woning van 201 m² in de wijk Homeruskwartier Noord. De buurt telt 529 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.888 inwoners per km².
Medusastraat 16 is een vrijstaande woning in Homeruskwartier Noord, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Medusastraat 16 heeft 201 m² woonoppervlakte en 5628 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Homeruskwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Medusastraat 16 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.5 kg/jaar.
Medusastraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Homeruskwartier Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Medusastraat 16 in Homeruskwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Medusastraat 16: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.