Eengezinswoning, vrijstaande woning Paradijsvogelweg 41 Almere

Paradijsvogelweg 41, 1349 CH Almere

213 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Paradijsvogelweg 41 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 3232 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
3232 m²
Inhoud
842 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€865.000 tot €1.115.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paradijsvogelweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsvogelweg 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig en gedeeltelijk gestoffeerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

8.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

2035 Inwoners
805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
757 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Noord
89% Koopwoningen
352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paradijsvogelweg 41

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Paradijsvogelweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsvogelweg 41?

De prijsindicatie voor Paradijsvogelweg 41 ligt rond €865.000 tot €1.115.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsvogelweg 41 zich tot de wijk Oosterwold Noord?

Paradijsvogelweg 41 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 213 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsvogelweg 41?

Paradijsvogelweg 41 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oosterwold Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paradijsvogelweg 41 vergeleken met de buurt?

Paradijsvogelweg 41 heeft 213 m² woonoppervlakte en 842 m³ inhoud. Het perceel is 3232 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsvogelweg 41 en wat betekent dat?

Paradijsvogelweg 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paradijsvogelweg 41?

Paradijsvogelweg 41 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Noord?

De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Noord?