Villa, vrijstaande woning Paradijsvogelweg 67 Almere

Paradijsvogelweg 67, 1349 CH Almere

258 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Paradijsvogelweg 67 is een villa, vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 3396 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
3396 m²
Inhoud
902 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paradijsvogelweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsvogelweg 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51%
CO₂-emissie
29.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (2400.0 m²)

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

8.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

2035 Inwoners
805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
757 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Noord
89% Koopwoningen
352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paradijsvogelweg 67

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Paradijsvogelweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsvogelweg 67?

De prijsindicatie voor Paradijsvogelweg 67 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €2.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsvogelweg 67 zich tot de wijk Oosterwold Noord?

Paradijsvogelweg 67 is een villa, vrijstaande woning van 258 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsvogelweg 67?

Paradijsvogelweg 67 is een villa, vrijstaande woning in Oosterwold Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paradijsvogelweg 67 vergeleken met de buurt?

Paradijsvogelweg 67 heeft 258 m² woonoppervlakte en 902 m³ inhoud. Het perceel is 3396 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsvogelweg 67 en wat betekent dat?

Paradijsvogelweg 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paradijsvogelweg 67?

Paradijsvogelweg 67 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 2400 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Noord?

De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Noord?