Streetview Paradijsvogelweg 33 Almere

Paradijsvogelweg 33, 1349 CH Almere

171 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Paradijsvogelweg 33 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 3475 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
3475 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paradijsvogelweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsvogelweg 33

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

8.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

2035 Inwoners
805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
757 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Noord
89% Koopwoningen
352 Inwoners per km²

Locatie van Paradijsvogelweg 33

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Paradijsvogelweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsvogelweg 33?

De prijsindicatie voor Paradijsvogelweg 33 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €3.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsvogelweg 33 zich tot de wijk Oosterwold Noord?

Paradijsvogelweg 33 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsvogelweg 33?

Paradijsvogelweg 33 is een woonhuis in Oosterwold Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paradijsvogelweg 33 vergeleken met de buurt?

Paradijsvogelweg 33 heeft 171 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 3475 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsvogelweg 33 en wat betekent dat?

Paradijsvogelweg 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paradijsvogelweg 33?

Paradijsvogelweg 33 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Noord?

De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Noord?

Vanuit Paradijsvogelweg 33 in Oosterwold Noord bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.