Streetview Prieelvogelweg 12 Almere

Prieelvogelweg 12, 1349 CG Almere

176 m² Bouwjaar 1996 1 kamers 4 slaapkamers Label A

Prieelvogelweg 12 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 2250 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
2250 m²
Kamers
1
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prieelvogelweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prieelvogelweg 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.8 km
Horeca

Café

8.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

2035 Inwoners
805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
757 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Oosterwold Noord
89% Koopwoningen
352 Inwoners per km²

Locatie van Prieelvogelweg 12

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Prieelvogelweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Prieelvogelweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterwold Noord is €555.000. Dat komt neer op circa €3.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prieelvogelweg 12 zich tot de wijk Oosterwold Noord?

Prieelvogelweg 12 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Oosterwold Noord. De buurt telt 757 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prieelvogelweg 12?

Prieelvogelweg 12 is een woonhuis in Oosterwold Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prieelvogelweg 12 vergeleken met de buurt?

Prieelvogelweg 12 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2250 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 176 m² per kamer. In Oosterwold Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prieelvogelweg 12 en wat betekent dat?

Prieelvogelweg 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prieelvogelweg 12?

Prieelvogelweg 12 heeft 1 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterwold Noord?

De wijk Oosterwold Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterwold Noord?

Vanuit Prieelvogelweg 12 in Oosterwold Noord bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.