Streetview Oeverzwaluwlaan 10 Almere

Oeverzwaluwlaan 10, 1343 AN Almere

367 m² Bouwjaar 2024

Oeverzwaluwlaan 10 is een woning in Almere, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 367 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €737.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
367 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oeverzwaluwlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

8.7 km
Cultuur

Bibliotheek

8.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

550 Inwoners
250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€737.000 Gem. woningwaarde Vogelhorst Noord
97% Koopwoningen
645 Inwoners per km²

Locatie van Oeverzwaluwlaan 10

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Oeverzwaluwlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Oeverzwaluwlaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Noord is €737.000. Dat komt neer op circa €2.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oeverzwaluwlaan 10 zich tot de wijk Vogelhorst Noord?

Oeverzwaluwlaan 10 is een woning van 367 m² in de wijk Vogelhorst Noord. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oeverzwaluwlaan 10?

Oeverzwaluwlaan 10 is een woning in Vogelhorst Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oeverzwaluwlaan 10 vergeleken met de buurt?

Oeverzwaluwlaan 10 heeft 367 m² woonoppervlakte. In Vogelhorst Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €737.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vogelhorst Noord?

De wijk Vogelhorst Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €737.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelhorst Noord?

Vanuit Oeverzwaluwlaan 10 in Vogelhorst Noord bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelhorst Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oeverzwaluwlaan 10: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vogelhorst Noord?

Recreatie nabij Vogelhorst Noord: restaurant (4.9 km), cafe (8.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Oeverzwaluwlaan 10?