Vrijstaande woning Staartmeeslaan 4 Almere

Staartmeeslaan 4, 1343 ED Almere

241 m² Bouwjaar 2026 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Staartmeeslaan 4 is een vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 729 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €737.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2026
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
729 m²
Inhoud
1004 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.230.000 tot €1.480.000
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Staartmeeslaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staartmeeslaan 4

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Mogelijkheid voor open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (324.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

8.7 km
Cultuur

Bibliotheek

8.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Almere

550 Inwoners
250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€737.000 Gem. woningwaarde Vogelhorst Noord
97% Koopwoningen
645 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Staartmeeslaan 4

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Staartmeeslaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Staartmeeslaan 4?

De prijsindicatie voor Staartmeeslaan 4 ligt rond €1.230.000 tot €1.480.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelhorst Noord is €737.000. Dat komt neer op circa €3.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staartmeeslaan 4 zich tot de wijk Vogelhorst Noord?

Staartmeeslaan 4 is een vrijstaande woning van 241 m² in de wijk Vogelhorst Noord. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staartmeeslaan 4?

Staartmeeslaan 4 is een vrijstaande woning in Vogelhorst Noord, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Staartmeeslaan 4 vergeleken met de buurt?

Staartmeeslaan 4 heeft 241 m² woonoppervlakte en 1004 m³ inhoud. Het perceel is 729 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Vogelhorst Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €737.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staartmeeslaan 4 en wat betekent dat?

Staartmeeslaan 4 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Staartmeeslaan 4?

Staartmeeslaan 4 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 324 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelhorst Noord?

De wijk Vogelhorst Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €737.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelhorst Noord?

Vanuit Staartmeeslaan 4 in Vogelhorst Noord bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.