Eengezinswoning, tussenwoning François Valentijnstraat 135 Almere

François Valentijnstraat 135, 1335 RD Almere

117 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

François Valentijnstraat 135 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor François Valentijnstraat 135

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel François Valentijnstraat 135

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36%
CO₂-emissie
16.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (71.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Almere

2485 Inwoners
960 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
889 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Oostvaardersbuurt West
54% Koopwoningen
7.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van François Valentijnstraat 135

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over François Valentijnstraat 135

Wat is de geschatte woningwaarde van François Valentijnstraat 135?

De prijsindicatie voor François Valentijnstraat 135 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostvaardersbuurt West is €339.000. Dat komt neer op circa €2.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt François Valentijnstraat 135 zich tot de wijk Oostvaardersbuurt West?

François Valentijnstraat 135 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Oostvaardersbuurt West. De buurt telt 889 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op François Valentijnstraat 135?

François Valentijnstraat 135 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oostvaardersbuurt West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is François Valentijnstraat 135 vergeleken met de buurt?

François Valentijnstraat 135 heeft 117 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostvaardersbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van François Valentijnstraat 135 en wat betekent dat?

François Valentijnstraat 135 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van François Valentijnstraat 135?

François Valentijnstraat 135 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostvaardersbuurt West?

De wijk Oostvaardersbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.