Eengezinswoning, tussenwoning François Valentijnstraat 119 Almere

François Valentijnstraat 119, 1335 RD Almere

114 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 2 slaapkamers Label A

François Valentijnstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor François Valentijnstraat 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel François Valentijnstraat 119

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
72.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Almere

2485 Inwoners
960 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
889 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Oostvaardersbuurt West
54% Koopwoningen
7.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van François Valentijnstraat 119

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over François Valentijnstraat 119

Wat is de geschatte woningwaarde van François Valentijnstraat 119?

De prijsindicatie voor François Valentijnstraat 119 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostvaardersbuurt West is €339.000. Dat komt neer op circa €2.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt François Valentijnstraat 119 zich tot de wijk Oostvaardersbuurt West?

François Valentijnstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Oostvaardersbuurt West. De buurt telt 889 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op François Valentijnstraat 119?

François Valentijnstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oostvaardersbuurt West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is François Valentijnstraat 119 vergeleken met de buurt?

François Valentijnstraat 119 heeft 114 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostvaardersbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van François Valentijnstraat 119 en wat betekent dat?

François Valentijnstraat 119 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van François Valentijnstraat 119?

François Valentijnstraat 119 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostvaardersbuurt West?

De wijk Oostvaardersbuurt West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.