Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Taling 36 Almelo

De Taling 36, 7609 VC Almelo

178 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Taling 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 373 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
373 m²
Inhoud
680 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Taling 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Taling 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
24.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

985 Inwoners
365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
367 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Maardijk
99% Koopwoningen
4.209 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Taling 36

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over De Taling 36

Wat is de geschatte woningwaarde van De Taling 36?

De prijsindicatie voor De Taling 36 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Maardijk is €383.000. Dat komt neer op circa €2.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Taling 36 zich tot de wijk Maardijk?

De Taling 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 178 m² in de wijk Maardijk. De buurt telt 367 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.209 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Taling 36?

De Taling 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Maardijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Taling 36 vergeleken met de buurt?

De Taling 36 heeft 178 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 373 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Maardijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Taling 36 en wat betekent dat?

De Taling 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Taling 36?

De Taling 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maardijk?

De wijk Maardijk in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maardijk?

Vanuit De Taling 36 in Maardijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.