Eengezinswoning, vrijstaande woning Bornerbroeksestraat 459 A Almelo

Bornerbroeksestraat 459 A, 7609 PK Almelo

215 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bornerbroeksestraat 459 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 1440 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
1440 m²
Inhoud
761 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, bedrijventerrein en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bornerbroeksestraat 459 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornerbroeksestraat 459 A

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Almelo

155 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
71 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion
85% Koopwoningen
139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bornerbroeksestraat 459 A

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bornerbroeksestraat 459 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornerbroeksestraat 459 A?

De prijsindicatie voor Bornerbroeksestraat 459 A ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion is €375.000. Dat komt neer op circa €1.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornerbroeksestraat 459 A zich tot de wijk Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion?

Bornerbroeksestraat 459 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 215 m² in de wijk Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornerbroeksestraat 459 A?

Bornerbroeksestraat 459 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bornerbroeksestraat 459 A vergeleken met de buurt?

Bornerbroeksestraat 459 A heeft 215 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 1440 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornerbroeksestraat 459 A en wat betekent dat?

Bornerbroeksestraat 459 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bornerbroeksestraat 459 A?

Bornerbroeksestraat 459 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion?

De wijk Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.