Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 397 m²
Gravenallee 18 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 397 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gravenallee 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen wijk 17 is €503.000. Dat komt neer op circa €1.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGravenallee 18 is een woonhuis van 397 m² in de wijk Verspreide huizen wijk 17. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Gravenallee 18 is een woonhuis in Verspreide huizen wijk 17, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gravenallee 18 heeft 397 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen wijk 17 ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen wijk 17 in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Gravenallee 18 in Verspreide huizen wijk 17 bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gravenallee 18: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen wijk 17: restaurant (2.2 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Gravenallee 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen wijk 17. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1850, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.