Vrijstaande woning Sluiskade Noordzijde 190 Almelo

Sluiskade Noordzijde 190, 7603 NX Almelo

399 m² Bouwjaar 1999 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Sluiskade Noordzijde 190 is een vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 399 m², een perceel van 3825 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
399 m²
Perceeloppervlakte
3825 m²
Inhoud
1657 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.140.000 tot €1.390.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sluiskade Noordzijde 190

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluiskade Noordzijde 190

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garage met carport en inpandig
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Almelo

1315 Inwoners
480 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde Markgraven
99% Koopwoningen
2.887 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluiskade Noordzijde 190

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Sluiskade Noordzijde 190

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluiskade Noordzijde 190?

De prijsindicatie voor Sluiskade Noordzijde 190 ligt rond €1.140.000 tot €1.390.000. De gemiddelde woningwaarde in Markgraven is €532.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluiskade Noordzijde 190 zich tot de wijk Markgraven?

Sluiskade Noordzijde 190 is een vrijstaande woning van 399 m² in de wijk Markgraven. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluiskade Noordzijde 190?

Sluiskade Noordzijde 190 is een vrijstaande woning in Markgraven, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sluiskade Noordzijde 190 vergeleken met de buurt?

Sluiskade Noordzijde 190 heeft 399 m² woonoppervlakte en 1657 m³ inhoud. Het perceel is 3825 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Markgraven ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluiskade Noordzijde 190 en wat betekent dat?

Sluiskade Noordzijde 190 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluiskade Noordzijde 190?

Sluiskade Noordzijde 190 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Markgraven?

De wijk Markgraven in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markgraven?