Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 607 m²
- Perceeloppervlakte
- 2923 m²
Bornsestraat 92 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 607 m² en een perceel van 2923 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bornsestraat 92
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Bornsestraat 92 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Hofkamp Oost is €251.000. Dat komt neer op circa €414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBornsestraat 92 is een woonhuis van 607 m² in de wijk Hofkamp Oost. De buurt telt 611 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².
Bornsestraat 92 is een woonhuis in Hofkamp Oost, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bornsestraat 92 heeft 607 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2923 m². In Hofkamp Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hofkamp Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Bornsestraat 92 in Hofkamp Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bornsestraat 92: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Hofkamp Oost: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €725.000 tot €825.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hofkamp Oost is €251.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.