Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1775
- Woonoppervlakte
- 231 m²
Het Kolkje 12 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1775. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Kolkje 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Noord is €248.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Kolkje 12 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Binnenstad Noord. De buurt telt 1.382 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.106 inwoners per km².
Het Kolkje 12 is een woonhuis in Binnenstad Noord, gebouwd in 1775 (251 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Het Kolkje 12 heeft 231 m² woonoppervlakte. In Binnenstad Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Binnenstad Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Het Kolkje 12 in Binnenstad Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Kolkje 12: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Binnenstad Noord: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Het Kolkje 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Binnenstad Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1775, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.