Herenhuis, hoekwoning Gravenallee 2 Almelo

Gravenallee 2, 7607 AG Almelo

206 m² Bouwjaar 1903 8 kamers 3 slaapkamers Label F

Gravenallee 2 is een herenhuis, hoekwoning in Almelo, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 310 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
863 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gravenallee 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gravenallee 2

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, HR-glas en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Almelo

2205 Inwoners
1380 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1382 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Noord
26% Koopwoningen
3.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gravenallee 2

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Gravenallee 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Gravenallee 2?

De prijsindicatie voor Gravenallee 2 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Noord is €248.000. Dat komt neer op circa €1.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gravenallee 2 zich tot de wijk Binnenstad Noord?

Gravenallee 2 is een herenhuis, hoekwoning van 206 m² in de wijk Binnenstad Noord. De buurt telt 1.382 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gravenallee 2?

Gravenallee 2 is een herenhuis, hoekwoning in Binnenstad Noord, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gravenallee 2 vergeleken met de buurt?

Gravenallee 2 heeft 206 m² woonoppervlakte en 863 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Binnenstad Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gravenallee 2 en wat betekent dat?

Gravenallee 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-10-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gravenallee 2?

Gravenallee 2 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Noord?

De wijk Binnenstad Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Noord?

Vanuit Gravenallee 2 in Binnenstad Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.