Streetview Beethovenlaan 14 Almelo

Beethovenlaan 14, 7604 GE Almelo

200 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Beethovenlaan 14 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 530 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
530 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beethovenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenlaan 14

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

570 Inwoners
250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidoost
90% Koopwoningen
3.456 Inwoners per km²

Locatie van Beethovenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Beethovenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenlaan 14?

De prijsindicatie voor Beethovenlaan 14 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidoost is €381.000. Dat komt neer op circa €1.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenlaan 14 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidoost?

Beethovenlaan 14 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidoost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.456 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenlaan 14?

Beethovenlaan 14 is een woonhuis in Aalderinkshoek Zuidoost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beethovenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Beethovenlaan 14 heeft 200 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Aalderinkshoek Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenlaan 14 en wat betekent dat?

Beethovenlaan 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-10-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beethovenlaan 14?

Beethovenlaan 14 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidoost?

De wijk Aalderinkshoek Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidoost?

Vanuit Beethovenlaan 14 in Aalderinkshoek Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.