Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zweersstraat 43 Almelo

Zweersstraat 43, 7604 EB Almelo

126 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zweersstraat 43 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zweersstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zweersstraat 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (125.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almelo

930 Inwoners
515 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
549 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Noordoost
29% Koopwoningen
2.943 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zweersstraat 43

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Zweersstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Zweersstraat 43?

De prijsindicatie voor Zweersstraat 43 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Noordoost is €208.000. Dat komt neer op circa €1.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zweersstraat 43 zich tot de wijk Aalderinkshoek Noordoost?

Zweersstraat 43 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 126 m² in de wijk Aalderinkshoek Noordoost. De buurt telt 549 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.943 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zweersstraat 43?

Zweersstraat 43 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Aalderinkshoek Noordoost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zweersstraat 43 vergeleken met de buurt?

Zweersstraat 43 heeft 126 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Aalderinkshoek Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zweersstraat 43 en wat betekent dat?

Zweersstraat 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zweersstraat 43?

Zweersstraat 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 125 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Noordoost?

De wijk Aalderinkshoek Noordoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Noordoost?