Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kamerlingpad 9 Almelo

Kamerlingpad 9, 7603 XA Almelo

141 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Kamerlingpad 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 107 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingpad 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamerlingpad 9

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almelo

1630 Inwoners
705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
737 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Ootmarsumsestraat en omgeving
50% Koopwoningen
4.981 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamerlingpad 9

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Kamerlingpad 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingpad 9?

De prijsindicatie voor Kamerlingpad 9 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Ootmarsumsestraat en omgeving is €295.000. Dat komt neer op circa €2.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingpad 9 zich tot de wijk Ootmarsumsestraat en omgeving?

Kamerlingpad 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Ootmarsumsestraat en omgeving. De buurt telt 737 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.981 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingpad 9?

Kamerlingpad 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ootmarsumsestraat en omgeving, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kamerlingpad 9 vergeleken met de buurt?

Kamerlingpad 9 heeft 141 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Ootmarsumsestraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamerlingpad 9 en wat betekent dat?

Kamerlingpad 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamerlingpad 9?

Kamerlingpad 9 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Ootmarsumsestraat en omgeving?

De wijk Ootmarsumsestraat en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ootmarsumsestraat en omgeving?