Vrijstaande woning Veldzicht 1 Almelo

Veldzicht 1, 7603 WK Almelo

147 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Veldzicht 1 is een vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 379 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
379 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veldzicht 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldzicht 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.4%
CO₂-emissie
20.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (120.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almelo

1630 Inwoners
705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
737 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Ootmarsumsestraat en omgeving
50% Koopwoningen
4.981 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veldzicht 1

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Veldzicht 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldzicht 1?

De prijsindicatie voor Veldzicht 1 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Ootmarsumsestraat en omgeving is €295.000. Dat komt neer op circa €2.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldzicht 1 zich tot de wijk Ootmarsumsestraat en omgeving?

Veldzicht 1 is een vrijstaande woning van 147 m² in de wijk Ootmarsumsestraat en omgeving. De buurt telt 737 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.981 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldzicht 1?

Veldzicht 1 is een vrijstaande woning in Ootmarsumsestraat en omgeving, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veldzicht 1 vergeleken met de buurt?

Veldzicht 1 heeft 147 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 379 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ootmarsumsestraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldzicht 1 en wat betekent dat?

Veldzicht 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldzicht 1?

Veldzicht 1 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Ootmarsumsestraat en omgeving?

De wijk Ootmarsumsestraat en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ootmarsumsestraat en omgeving?

Vanuit Veldzicht 1 in Ootmarsumsestraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.