Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Ina Boudierstraat 49 Alkmaar

Ina Boudierstraat 49, 1822 MN Alkmaar

173 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ina Boudierstraat 49 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Alkmaar, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
673 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ina Boudierstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ina Boudierstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (82.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3080 Inwoners
1255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1246 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Vroonermeer-Zuid
75% Koopwoningen
7.122 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ina Boudierstraat 49

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Ina Boudierstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Ina Boudierstraat 49?

De prijsindicatie voor Ina Boudierstraat 49 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Vroonermeer-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €2.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ina Boudierstraat 49 zich tot de wijk Vroonermeer-Zuid?

Ina Boudierstraat 49 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Vroonermeer-Zuid. De buurt telt 1.246 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ina Boudierstraat 49?

Ina Boudierstraat 49 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Vroonermeer-Zuid, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ina Boudierstraat 49 vergeleken met de buurt?

Ina Boudierstraat 49 heeft 173 m² woonoppervlakte en 673 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Vroonermeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ina Boudierstraat 49 en wat betekent dat?

Ina Boudierstraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ina Boudierstraat 49?

Ina Boudierstraat 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in Vroonermeer-Zuid?

De wijk Vroonermeer-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroonermeer-Zuid?