Streetview Achterweg 66 Alkmaar

Achterweg 66, 1822 AM Alkmaar

302 m² Bouwjaar 2015

Achterweg 66 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m² en een perceel van 5494 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
302 m²
Perceeloppervlakte
5494 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Achterweg 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1550 Inwoners
535 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde De Nollen
91% Koopwoningen
1.921 Inwoners per km²

Locatie van Achterweg 66

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Achterweg 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Achterweg 66?

De gemiddelde woningwaarde in De Nollen is €577.000. Dat komt neer op circa €1.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achterweg 66 zich tot de wijk De Nollen?

Achterweg 66 is een woonhuis van 302 m² in de wijk De Nollen. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achterweg 66?

Achterweg 66 is een woonhuis in De Nollen, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Achterweg 66 vergeleken met de buurt?

Achterweg 66 heeft 302 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5494 m². In De Nollen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Nollen?

De wijk De Nollen in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Nollen?

Vanuit Achterweg 66 in De Nollen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Nollen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Achterweg 66: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Nollen?

Recreatie nabij De Nollen: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Achterweg 66?

Een woningrapport voor Achterweg 66 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Nollen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.