Streetview Achterweg 64 Alkmaar

Achterweg 64, 1822 AM Alkmaar

291 m² Bouwjaar 2004 Label A

Achterweg 64 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 291 m² en een perceel van 1373 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
291 m²
Perceeloppervlakte
1373 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Achterweg 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achterweg 64

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1550 Inwoners
535 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde De Nollen
91% Koopwoningen
1.921 Inwoners per km²

Locatie van Achterweg 64

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Achterweg 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Achterweg 64?

De prijsindicatie voor Achterweg 64 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in De Nollen is €577.000. Dat komt neer op circa €1.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achterweg 64 zich tot de wijk De Nollen?

Achterweg 64 is een woonhuis van 291 m² in de wijk De Nollen. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achterweg 64?

Achterweg 64 is een woonhuis in De Nollen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Achterweg 64 vergeleken met de buurt?

Achterweg 64 heeft 291 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1373 m². In De Nollen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achterweg 64 en wat betekent dat?

Achterweg 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Nollen?

De wijk De Nollen in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Nollen?

Vanuit Achterweg 64 in De Nollen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Nollen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Achterweg 64: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2 km.