Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 311 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
Herenweg 117 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 311 m² en een perceel van 660 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herenweg 117
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Nollen is €577.000. Dat komt neer op circa €1.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerenweg 117 is een woonhuis van 311 m² in de wijk De Nollen. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².
Herenweg 117 is een woonhuis in De Nollen, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herenweg 117 heeft 311 m² woonoppervlakte. Het perceel is 660 m². In De Nollen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herenweg 117 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-10-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Nollen in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Herenweg 117 in De Nollen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herenweg 117: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2 km.