Geschakelde woning Kennemerstraatweg 92 Alkmaar

Kennemerstraatweg 92, 1815 LC Alkmaar

134 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Kennemerstraatweg 92 is een geschakelde woning in Alkmaar, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kennemerstraatweg 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kennemerstraatweg 92

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
234.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
322.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kennemerstraatweg 92

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Kennemerstraatweg 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Kennemerstraatweg 92?

De prijsindicatie voor Kennemerstraatweg 92 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €4.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kennemerstraatweg 92 zich tot de wijk Oranjepark?

Kennemerstraatweg 92 is een geschakelde woning van 134 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kennemerstraatweg 92?

Kennemerstraatweg 92 is een geschakelde woning in Oranjepark, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kennemerstraatweg 92 vergeleken met de buurt?

Kennemerstraatweg 92 heeft 134 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kennemerstraatweg 92 en wat betekent dat?

Kennemerstraatweg 92 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kennemerstraatweg 92?

Kennemerstraatweg 92 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?