Geschakelde woning Oranjelaan 64 Alkmaar

Oranjelaan 64, 1815 JS Alkmaar

104 m² Bouwjaar 1962 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Oranjelaan 64 is een geschakelde woning in Alkmaar, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 475 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
475 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjelaan 64

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (220.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjelaan 64

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Oranjelaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjelaan 64?

De prijsindicatie voor Oranjelaan 64 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €5.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjelaan 64 zich tot de wijk Oranjepark?

Oranjelaan 64 is een geschakelde woning van 104 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjelaan 64?

Oranjelaan 64 is een geschakelde woning in Oranjepark, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjelaan 64 vergeleken met de buurt?

Oranjelaan 64 heeft 104 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjelaan 64 en wat betekent dat?

Oranjelaan 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjelaan 64?

Oranjelaan 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 220 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?

Vanuit Oranjelaan 64 in Oranjepark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.