Eengezinswoning, tussenwoning Vogelezang 25 Alkmaar

Vogelezang 25, 1815 GS Alkmaar

78 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Vogelezang 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
61 m²
Inhoud
281 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vogelezang 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelezang 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
40.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelezang 25

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Vogelezang 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelezang 25?

De prijsindicatie voor Vogelezang 25 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €6.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelezang 25 zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Vogelezang 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelezang 25?

Vogelezang 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vogelezang 25 vergeleken met de buurt?

Vogelezang 25 heeft 78 m² woonoppervlakte en 281 m³ inhoud. Het perceel is 61 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelezang 25 en wat betekent dat?

Vogelezang 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelezang 25?

Vogelezang 25 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?