2-onder-1-kapwoning Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 Aerdenhout

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9, 2111 TA Aerdenhout

226 m² Bouwjaar 1985 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Aerdenhout, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 823 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
823 m²
Inhoud
781 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.255.000 tot €1.505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
34.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Aerdenhout

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

2790 Inwoners
1045 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1047 Woningvoorraad
€1.527.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Centrum
95% Koopwoningen
1.751 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9?

De prijsindicatie voor Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 ligt rond €1.255.000 tot €1.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Centrum is €1.527.000. Dat komt neer op circa €6.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 zich tot de wijk Aerdenhout-Centrum?

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 226 m² in de wijk Aerdenhout-Centrum. De buurt telt 1.047 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9?

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Aerdenhout-Centrum, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 heeft 226 m² woonoppervlakte en 781 m³ inhoud. Het perceel is 823 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Aerdenhout-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 en wat betekent dat?

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9?

Burgemeester Peereboom Vollerlaan 9 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Centrum?

De wijk Aerdenhout-Centrum in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.527.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.