2-onder-1-kapwoning Duinroosplantsoen 14 Haarlem

Duinroosplantsoen 14, 2015 KE Haarlem

210 m² Bouwjaar 1938 7 kamers 6 slaapkamers Label G

Duinroosplantsoen 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Haarlem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 438 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €792.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
438 m²
Inhoud
737 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.050.000 tot €1.300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Duinroosplantsoen 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinroosplantsoen 14

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

990 Inwoners
385 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
389 Woningvoorraad
€792.000 Gem. woningwaarde Oosterduin
94% Koopwoningen
4.469 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinroosplantsoen 14

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Duinroosplantsoen 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinroosplantsoen 14?

De prijsindicatie voor Duinroosplantsoen 14 ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Dat komt neer op circa €3.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinroosplantsoen 14 zich tot de wijk Oosterduin?

Duinroosplantsoen 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 210 m² in de wijk Oosterduin. De buurt telt 389 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinroosplantsoen 14?

Duinroosplantsoen 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Oosterduin, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duinroosplantsoen 14 vergeleken met de buurt?

Duinroosplantsoen 14 heeft 210 m² woonoppervlakte en 737 m³ inhoud. Het perceel is 438 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oosterduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €792.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinroosplantsoen 14 en wat betekent dat?

Duinroosplantsoen 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinroosplantsoen 14?

Duinroosplantsoen 14 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterduin?

De wijk Oosterduin in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €792.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterduin?