Streetview Loodwitmolen 21 Zwolle

Loodwitmolen 21, 8044 TL Zwolle

183 m² Bouwjaar 2020 Label A

Loodwitmolen 21 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
183 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Loodwitmolen 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loodwitmolen 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

1500 Inwoners
550 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
545 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Breezicht
60% Koopwoningen
1.431 Inwoners per km²

Locatie van Loodwitmolen 21

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Loodwitmolen 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Loodwitmolen 21?

De gemiddelde woningwaarde in Breezicht is €402.000. Dat komt neer op circa €2.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loodwitmolen 21 zich tot de wijk Breezicht?

Loodwitmolen 21 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Breezicht. De buurt telt 545 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.431 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loodwitmolen 21?

Loodwitmolen 21 is een woonhuis in Breezicht, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Loodwitmolen 21 vergeleken met de buurt?

Loodwitmolen 21 heeft 183 m² woonoppervlakte. In Breezicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loodwitmolen 21 en wat betekent dat?

Loodwitmolen 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Breezicht?

De wijk Breezicht in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breezicht?

Vanuit Loodwitmolen 21 in Breezicht bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Breezicht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Loodwitmolen 21: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.5 km.