Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 415 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Cleyndertstraat 20 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cleyndertstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
8.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
6.3 kmDe prijsindicatie voor Cleyndertstraat 20 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Breecamp is €468.000. Dat komt neer op circa €4.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCleyndertstraat 20 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Breecamp. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.729 inwoners per km².
Cleyndertstraat 20 is een woonhuis in Breecamp, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Cleyndertstraat 20 heeft 114 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Breecamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cleyndertstraat 20 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Cleyndertstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Breecamp in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Cleyndertstraat 20 in Breecamp bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cleyndertstraat 20: ziekenhuis op 8.1 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.2 km.
Recreatie nabij Breecamp: restaurant (1.6 km), cafe (4.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €230.000 tot €280.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Breecamp is €468.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Cleyndertstraat 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Breecamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.