Eengezinswoning, geschakelde woning Wittensteinstraat 26 Zwolle

Wittensteinstraat 26, 8043 WJ Zwolle

158 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wittensteinstraat 26 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Zwolle, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 276 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
681 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wittensteinstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittensteinstraat 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wittensteinstraat 26

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Wittensteinstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittensteinstraat 26?

De prijsindicatie voor Wittensteinstraat 26 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €2.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittensteinstraat 26 zich tot de wijk Werkeren?

Wittensteinstraat 26 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 158 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittensteinstraat 26?

Wittensteinstraat 26 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Werkeren, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wittensteinstraat 26 vergeleken met de buurt?

Wittensteinstraat 26 heeft 158 m² woonoppervlakte en 681 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittensteinstraat 26 en wat betekent dat?

Wittensteinstraat 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittensteinstraat 26?

Wittensteinstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Wittensteinstraat 26 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.