Streetview Belvédèrelaan 406 Zwolle

Belvédèrelaan 406, 8043 VD Zwolle

200 m² Bouwjaar 2004 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Belvédèrelaan 406 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 756 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
756 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Belvédèrelaan 406

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Belvédèrelaan 406

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Locatie van Belvédèrelaan 406

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Belvédèrelaan 406

Wat is de geschatte woningwaarde van Belvédèrelaan 406?

De prijsindicatie voor Belvédèrelaan 406 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €2.285 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belvédèrelaan 406 zich tot de wijk Werkeren?

Belvédèrelaan 406 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belvédèrelaan 406?

Belvédèrelaan 406 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Belvédèrelaan 406 vergeleken met de buurt?

Belvédèrelaan 406 heeft 200 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 756 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Belvédèrelaan 406 en wat betekent dat?

Belvédèrelaan 406 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Belvédèrelaan 406?

Belvédèrelaan 406 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Belvédèrelaan 406 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.