Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Oldruitenborghstraat 2 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oldruitenborghstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €3.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOldruitenborghstraat 2 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².
Oldruitenborghstraat 2 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Oldruitenborghstraat 2 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oldruitenborghstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oldruitenborghstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Oldruitenborghstraat 2 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oldruitenborghstraat 2: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.