2-onder-1-kapwoning Oldhuisstraat 4 Zwolle

Oldhuisstraat 4, 8043 TN Zwolle

164 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Oldhuisstraat 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Zwolle, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 275 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
582 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oldhuisstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldhuisstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oldhuisstraat 4

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Oldhuisstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldhuisstraat 4?

De prijsindicatie voor Oldhuisstraat 4 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €2.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldhuisstraat 4 zich tot de wijk Werkeren?

Oldhuisstraat 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldhuisstraat 4?

Oldhuisstraat 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Werkeren, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oldhuisstraat 4 vergeleken met de buurt?

Oldhuisstraat 4 heeft 164 m² woonoppervlakte en 582 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldhuisstraat 4 en wat betekent dat?

Oldhuisstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldhuisstraat 4?

Oldhuisstraat 4 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Oldhuisstraat 4 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.