Streetview Cascadestraat 7 Zwolle

Cascadestraat 7, 8043 PH Zwolle

391 m²

Cascadestraat 7 is een woning in Zwolle. De woning heeft een woonoppervlakte van 391 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
391 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Cascadestraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Zwolle

6595 Inwoners
2355 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Frankhuis
69% Koopwoningen
6.532 Inwoners per km²

Locatie van Cascadestraat 7

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Cascadestraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Cascadestraat 7?

De gemiddelde woningwaarde in Frankhuis is €405.000. Dat komt neer op circa €1.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cascadestraat 7 zich tot de wijk Frankhuis?

Cascadestraat 7 is een woning van 391 m² in de wijk Frankhuis. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.532 inwoners per km².

Hoe groot is Cascadestraat 7 vergeleken met de buurt?

Cascadestraat 7 heeft 391 m² woonoppervlakte. In Frankhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Frankhuis?

De wijk Frankhuis in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frankhuis?

Vanuit Cascadestraat 7 in Frankhuis bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frankhuis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cascadestraat 7: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Frankhuis?

Recreatie nabij Frankhuis: restaurant (1.6 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Cascadestraat 7?

Een woningrapport voor Cascadestraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Frankhuis. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen