Streetview Puntkroos 121 Zwolle

Puntkroos 121, 8043 NV Zwolle

176 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Puntkroos 121 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
176 m²
Inhoud
542 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Puntkroos 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puntkroos 121

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

6995 Inwoners
2865 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2871 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Milligen
70% Koopwoningen
6.111 Inwoners per km²

Locatie van Puntkroos 121

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Puntkroos 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Puntkroos 121?

De gemiddelde woningwaarde in Milligen is €347.000. Dat komt neer op circa €1.972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puntkroos 121 zich tot de wijk Milligen?

Puntkroos 121 is een appartement van 176 m² in de wijk Milligen. De buurt telt 2.871 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.111 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puntkroos 121?

Puntkroos 121 is een appartement in Milligen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Puntkroos 121 vergeleken met de buurt?

Puntkroos 121 heeft 176 m² woonoppervlakte en 542 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Milligen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Puntkroos 121 en wat betekent dat?

Puntkroos 121 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Puntkroos 121?

Puntkroos 121 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Milligen?

De wijk Milligen in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Milligen?

Vanuit Puntkroos 121 in Milligen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.