Eengezinswoning, tussenwoning Smienthof 41 Zwolle

Smienthof 41, 8043 JN Zwolle

82 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Smienthof 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwolle, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 158 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
289 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Smienthof 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smienthof 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
29.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

6995 Inwoners
2865 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2871 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Milligen
70% Koopwoningen
6.111 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smienthof 41

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Smienthof 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Smienthof 41?

De prijsindicatie voor Smienthof 41 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Milligen is €347.000. Dat komt neer op circa €4.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smienthof 41 zich tot de wijk Milligen?

Smienthof 41 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Milligen. De buurt telt 2.871 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.111 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smienthof 41?

Smienthof 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Milligen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Smienthof 41 vergeleken met de buurt?

Smienthof 41 heeft 82 m² woonoppervlakte en 289 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Milligen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smienthof 41 en wat betekent dat?

Smienthof 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-07-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smienthof 41?

Smienthof 41 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Milligen?

De wijk Milligen in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Milligen?

Vanuit Smienthof 41 in Milligen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.