Portiekflat (appartement) Graspieperstraat 69 Zwolle

Graspieperstraat 69, 8043 JA Zwolle

57 m² Bouwjaar 1999 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Graspieperstraat 69 is een portiekflat (appartement) in Zwolle, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Graspieperstraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graspieperstraat 69

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.62 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

6995 Inwoners
2865 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2871 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Milligen
70% Koopwoningen
6.111 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graspieperstraat 69

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Graspieperstraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Graspieperstraat 69?

De prijsindicatie voor Graspieperstraat 69 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Milligen is €347.000. Dat komt neer op circa €6.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graspieperstraat 69 zich tot de wijk Milligen?

Graspieperstraat 69 is een portiekflat (appartement) van 57 m² in de wijk Milligen. De buurt telt 2.871 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.111 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graspieperstraat 69?

Graspieperstraat 69 is een portiekflat (appartement) in Milligen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Graspieperstraat 69 vergeleken met de buurt?

Graspieperstraat 69 heeft 57 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Milligen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graspieperstraat 69 en wat betekent dat?

Graspieperstraat 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graspieperstraat 69?

Graspieperstraat 69 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Milligen?

De wijk Milligen in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Milligen?

Vanuit Graspieperstraat 69 in Milligen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.