Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 571 m²
Zalkerveerweg 60 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 571 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €896.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zalkerveerweg 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
3.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vreugderijk is €896.000. Dat komt neer op circa €5.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZalkerveerweg 60 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Vreugderijk. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 66 inwoners per km².
Zalkerveerweg 60 is een woonhuis in Vreugderijk, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zalkerveerweg 60 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 571 m². In Vreugderijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €896.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vreugderijk in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €896.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Zalkerveerweg 60 in Vreugderijk bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zalkerveerweg 60: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Vreugderijk: restaurant (3.8 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Zalkerveerweg 60 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vreugderijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.