Bungalow, geschakelde woning Pepermuntweg 32 Zwolle

Pepermuntweg 32, 8042 NK Zwolle

101 m² Bouwjaar 1983 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Pepermuntweg 32 is een bungalow, geschakelde woning in Zwolle, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 195 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pepermuntweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pepermuntweg 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (25.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

2575 Inwoners
1110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1103 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Westenholte-Stins
69% Koopwoningen
4.971 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pepermuntweg 32

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Pepermuntweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Pepermuntweg 32?

De prijsindicatie voor Pepermuntweg 32 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Westenholte-Stins is €332.000. Dat komt neer op circa €3.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pepermuntweg 32 zich tot de wijk Westenholte-Stins?

Pepermuntweg 32 is een bungalow, geschakelde woning van 101 m² in de wijk Westenholte-Stins. De buurt telt 1.103 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pepermuntweg 32?

Pepermuntweg 32 is een bungalow, geschakelde woning in Westenholte-Stins, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pepermuntweg 32 vergeleken met de buurt?

Pepermuntweg 32 heeft 101 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Westenholte-Stins ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pepermuntweg 32 en wat betekent dat?

Pepermuntweg 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pepermuntweg 32?

Pepermuntweg 32 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Westenholte-Stins?

De wijk Westenholte-Stins in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westenholte-Stins?

Vanuit Pepermuntweg 32 in Westenholte-Stins bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.