Streetview Papaverweg 104 Zwolle

Papaverweg 104, 8042 EK Zwolle

658 m² Bouwjaar 1970 Label C

Papaverweg 104 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 658 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
658 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Papaverweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papaverweg 104

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

2605 Inwoners
1010 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Oud-Westenholte
66% Koopwoningen
3.863 Inwoners per km²

Locatie van Papaverweg 104

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Papaverweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverweg 104?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverweg 104 zich tot de wijk Oud-Westenholte?

Papaverweg 104 is een appartement van 658 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverweg 104?

Papaverweg 104 is een appartement in Oud-Westenholte, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Papaverweg 104 vergeleken met de buurt?

Papaverweg 104 heeft 658 m² woonoppervlakte. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papaverweg 104 en wat betekent dat?

Papaverweg 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Westenholte?

De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Vanuit Papaverweg 104 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverweg 104: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.