Eengezinswoning, hoekwoning Papaverweg 70 Zwolle

Papaverweg 70, 8042 EH Zwolle

105 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Papaverweg 70 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwolle, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 196 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Papaverweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papaverweg 70

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.81 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

2605 Inwoners
1010 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Oud-Westenholte
66% Koopwoningen
3.863 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Papaverweg 70

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Papaverweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverweg 70?

De prijsindicatie voor Papaverweg 70 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €3.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverweg 70 zich tot de wijk Oud-Westenholte?

Papaverweg 70 is een eengezinswoning, hoekwoning van 105 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverweg 70?

Papaverweg 70 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oud-Westenholte, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Papaverweg 70 vergeleken met de buurt?

Papaverweg 70 heeft 105 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papaverweg 70 en wat betekent dat?

Papaverweg 70 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Papaverweg 70?

Papaverweg 70 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud-Westenholte?

De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Vanuit Papaverweg 70 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.